Zapowiedzi

Wiec 3 – majowy! Łódź, Plac Wolności godzina 16

W niedzielę 3 maja, w 224 rocznicę uchwalenia polskiej Konstytucji,Młodzież Wszechpolska Okręg Łódzki wraz z KNP Kongres Nowej Prawicy Łódź oraz Ruch Narodowy – Łódzkie organizuje obchody, które odbędą się o godzinie 16 na Placu Wolności w Łodzi.

W programie uroczystości m.in: inscenizacja wydarzeń z 1791 roku, kiedy to w obliczu zagrożenia polskiej państwowości wskutek społecznej anarchii i zakusów potężnych sąsiadów, polscy patrioci uchwalili drugą na świecie, a PIERWSZĄ w Europie Konstytucję, wzmacniającą władzę królewską i ograniczającą samowolę klik i grup interesów.

Dzisiaj, gdy mamy do czynienia z analogiczną wręcz sytuacją, niezależnie od poglądów i postaw politycznych, zjednoczmy się w walce o lepszą przyszłość i bezpieczeństwo naszego kraju, w czasie, kiedy to zamiast czerpać ze wzorców pozostawionych nam przez przodków i dążyć wytyczoną przez nich ponad dwieście lat temu drogą, mamy opartą na obcych polskim tradycjom politycznym zapożyczeniach Ustawę Zasadniczą, która jest dla obecnej elity politycznej nic nie znacząca i przez nich nagminnie łamana! Wyraźmy swoje zdanie w chwili, kiedy mamy nieustannie do czynienia z szarganiem i brakiem szacunku dla obywateli i instytucji publicznych przez wielu polityków!

Tak samo jak wtedy, 224 lata temu, zewrzyjmy szeregi w walce o poszanowanie praw i obowiązków polskich obywateli oraz wzmocnienie władzy wykonawczej! Pójdźmy 3 maja razem!
Rodaku, przyjdź i Ty!

3 maj

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company