Województwo Zapowiedzi

Wojciech Sumliński w Sieradzu – spotkanie autorskie

Powrót do Jedwabnego” i „Rozprawa” – są to książki z wydawnictwa Wojciecha Sumlińskiego, który napisał je we współpracy z Tomaszem Budzyńskim, Jarosławem Pieczonką, Ewą Kurek oraz Jackiem Wroną. Tematami tych publikacji są kwestie do dziś bardzo ciążące na barkach naszej Ojczyzny – kolejno: historia relacji polsko-żydowskich i związane z nią fakty i mity oraz zepsucie władzy, na której szczytach co jakiś czas znowu się słyszy o różnych skandalach i patologiach.

Organizowane przez Fundację Piastowską oraz środowisko Ruchu Narodowego spotkanie z Wojciechem Sumlińskim – publicystą, dziennikarzem śledczym to nasz wkład w walkę z antypolonizmem i sposób na dotarcie do Polaków. By skutecznie bronić się przed oszczerstwami musimy mieć wiedzę, uporządkować sobie argumenty do dyskusji, a spotkanie z Wojciechem Sumlińskim jest do tego świetną okazją. Mogą także Państwo zadać pytania, spotkać się, porozmawiać i dostać autograf!

Zapraszamy Państwa już 10 lutego na godzinę 18:00 do parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu do sali teatralnej na II piętrze w budynku znajdującym się obok kościoła.

Prosimy Państwa także o wsparcie w ramach organizowanej zrzutki na: https://zrzutka.pl/bax67n. Dzięki wsparciu tej inicjatywy pomaga się w organizacji spotkań tego typu w przyszłości. Co jednak najważniejsze dokładają Państwo cegiełkę do budowy suwerennej i silnej Polski poprzez budzenie świadomości naszego Narodu!

Rafał Bartosiewicz

Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio