Zapowiedzi

Wykład Kajetana Rajskiego na temat Żołnierzy Wyklętych już w najbliższy czwartek!

W najbliższym tygodniu w Łodzi odbędzie się spotkanie z Kajetanem Rajskim, redaktorem naczelnym kwartalnika „Wyklęci”, a także autorem wielu książek i publikacji. Temat wykładu to: „Żołnierze Wyklęci jako obrońcy wiary chrześcijańskiej”, a organizatorami wydarzenia są Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy.

W wydarzeniu na Facebooku, promującym to spotkanie możemy znaleźć następujące informacje:

Kajetan Rajski „Mimo młodego wieku jest coraz bardziej rozpoznawalnym polskim autorem. Swoją twórczość, w której znajduje się już wiele pozycji, m.in. „Wilczęta. Rozmowy z dziećmi Żołnierzy Wyklętych”, „Matka Boża i Jej Rodzina… Czyli kto?” oraz „Msza po dawnemu się odprawia. Rozmowy z kapłanami”, poświęca zagadnieniom z obszaru swoich zainteresowań, tj. historii oraz religii.

Warto podkreślić, że jego pierwsza książka ukazała się, gdy miał zaledwie 12 lat.

Temat prelekcji mówi nam o spojrzeniu walki Żołnierzy Wyklętych przez pryzmat wiary chrześcijańskiej oraz zachodzących w Polsce zmian. Czy kolejne pokolenia, choć w zmienionej formie, muszą toczyć ją nadal?

Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2020 r. w Łodzi na Tuwima 34.

Jest to kolejne z cyklu spotkań organizowanych przez środowisko łódzkich narodowców i patriotów.

ZAPRASZAMY!

Szanowni Państwo, chcielibyśmy dofinansować organizację spotkania z Kajetanem Rajskim. Gorąco zachęcamy do ofiarowywania datków na portalu zrzutka.pl.
https://zrzutka.pl/z7grm6

Link do wydarzenia znajduje się pod następującym linkiem:
https://www.facebook.com/events/215239899668046/

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers