Łódź

Wywiad z Izabelą Walczak – liderem jednego z Klubów „Konfederacji” w Łodzi

Narodowa Łódź: W wakacje wystartowały Kluby Konfederacji, czy, Twoim zdaniem, jest to formuła, która się sprawdzi?

Izabela Walczak: Uważam, że jest to bardzo dobra inicjatywa, które pozwoli kontynuować pracę nad popularyzacją programu Konfederacji podtrzyma energię i zapał sympatyków i zwolenników idei narodowych i wolnościowych. W tej chwili mamy reprezentację w Sejmie oraz centralną grupę silnych liderów Konfederacji i w ten sam sposób będziemy budować obecność lokalną

Za nami pierwsze spotkania, czy możesz opowiedzieć, jak to wyglądało?

Zorganizowaliśmy jak dotąd dwa spotkania, jedno tylko dla osób zapisanych do klubu i drugie, otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych. Pierwsze zebranie było okazją do tego, żeby się poznać, określić szczegóły organizacyjne, zarysować cele i zebrać pomysły na działania. Na kolejnych omówimy zasady działania i wybierzemy konkretne inicjatywy, którymi będzie zajmować się klub w najbliższych tygodniach. Spotkanie otwarte miało charakter bardziej nieoficjalny, była to okazja, żeby się lepiej poznać i porozmawiać na interesujące nas tematy.

Czy warto dołączyć do Klubu Konfederacji?

Jak najbardziej! Oprócz tego, że jest to okazja, żeby poznać ludzi, którzy mają zbliżone poglądy do naszych, jest to okazja, żeby nauczyć się nowych umiejętności i sprawdzić się w nowych rolach, np. organizatora, społecznika czy prelegenta.

Jak zapisać się do kluby?

Jest to bardzo proste, najpierw należy zarejestrować się na stronie https://konfederacja.pl/kluby/ jako sympatyk a potem dołączyć do klubu w wybranym mieście lub gminie. Na stronie klubów znajdziemy również podstawowe informacje i odpowiedzi na często zadawane pytania. Na moim fanpage ’u znajdą Państwo również zdjęcia ze spotkań i wypowiedzi naszych klubowiczów; zachęcam do zapoznania się i zapisywania do klubu.

FB @konfederacjaizabelawalczak

Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio