Zapowiedzi

Zapraszamy na Walny Zjazd Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej!

Narodowa Łódź serdecznie zaprasza na uroczystość Zjazdu Walnego Młodzieży Wszechpolskiej Okręgu Łódzkiego wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym wydarzeniu. Zjazd będzie miał miejsce w sobotę 2 kwietnia 2016 r. Swoją obecność zapowiedział m. in. prezes stowarzyszenia Młodzież Wszechpolska, poseł na Sejm RP Adam Andruszkiewicz.

Młodzież Wszechpolska jest stowarzyszeniem społeczno – wychowawczym, skupiającym młodych ludzi, którym bliska jest miłość do Ojczyzny i przywiązanie do Kościoła rzymskokatolickiego. Jej celem jest wychowanie członków w duchu wartości narodowych i katolickich, wykształcenie w nich pełni poczucia obowiązków patriotycznych tak, by na każdym stanowisku i w każdej sytuacji starali się służyć Ojczyźnie.

SZCZEGÓŁOWY PLAN WYDARZENIA:

12:00 – Msza Święta za Ojczyznę; parafia Archikatedralna św. Stanisława Kostki, ul. ks. Skorupki 9, Łódź;

13:00 – złożenie kwiatów pod pomnikami: św. Jana Pawła II, ks. Ignacego Skorupki oraz Nieznanego Żołnierza i tablicą św. Faustyny;

13:00 – 14:30 – Przerwa obiadowa

15:00 – Walny Zjazd Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej; Centrum Biznesowe „Faktoria“, ul. Dowborczyków 25, Łódź
————————–————————–———————

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w wydarzeniu? Zgłoś się na Facebooku: Walny Zjazd Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej lub napisz na: mwlodzkie@gmail.com! Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 marca. Ilość miejsc ograniczona!

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company